MPO/MTP kytkentäkaapelit ja tarvikkeet

Tiedonsiirtotarve konesaleissa kasvaa jatkuvasti. MPO- ja MTP-liittimillä, kaapeleilla ja tarvikkeilla voit rakentaa erittäin korkean kapasiteetin kuitukaapeloinnin pieneen tilaan. Tuotevalikoimassa Base-8, Base-12 ja Base-24 kaapelointi yksimuoto sekä monimuotokaapeleille.

Lisätietoja:
Matti Hätönen  
050 350 6529
matti.hatonen@enkom-active.fi 
LinkedIn

Tuotekoodi Nimi Tuotekuvaus Pakkauskoko Tuotelehti Lisää tarjouspyyntöön
PAN-UHD-1U-B12-BLK-NN PAN-UHD-1U-B12-BLK-NN 19" 1U G-Connect UHDM Panel, Black, 12 Module Capacity, Base-12 1 Lisää
PAN-UHD-1U-REAR-ORG PAN-UHD-1U-REAR-ORG 19" 1U G-Connect UHDM Panel Rear Organizer, Black 1 Lisää
PAN-UHD-1U-FRONT-GUI PAN-UHD-1U-FRONT-GUI 19" 1U G-Connect UHDM Panel Left/Right Front Cable Management Guides 1 Lisää
GCON1 GCON1 G-Connect | UHD MTP-LC Conversion Cassette | OS2 | Base-12 1 Lisää
GCON2 GCON2 G-Connect | UHD MTP-LC Conversion Cassette | OS3 | Base-12 1 Lisää
GCON3 GCON3 G-Connect | UHD MTP-LC Conversion Cassette | OM4 | Base-12 1 Lisää
GCON4 GCON4 G-Connect | UHD MTP-LC Conversion Cassette | OS2| Base-8 1 Lisää
GCON5 GCON5 G-Connect | UHD MTP-LC Conversion Cassette | OM3 | Base-8 1 Lisää
GCON6 GCON6 G-Connect | UHD MTP-LC Conversion Cassette | OM4 | Base-8 1 Lisää
GCON7 GCON7 G-Connect | UHD LC Patch Cassette | 3xLC Quad Adapter 1 Lisää
GCON8 GCON8 G-Connect | UHD SC Patch Cassette | 3xSC Duplex Adapter 1 Lisää
GCON9 GCON9 G-Connect | UHD MTP Patch Cassette | 3xMTP Duplex Adapter 1 Lisää
MODULAR01 MODULAR01 Modular High Density Panel | 1U 4 Slots 1 Lisää
MODULAR02 MODULAR02 Modular High Density Panel | 2U 8 Slots 1 Lisää
MODULAR03 MODULAR03 Modular High Density Panel | 3U 12 Slots 1 Lisää
MODULAR04 MODULAR04 Modular High Density Panel with Organizer | 1U 4 Slots 1 Lisää
MODULAR05 MODULAR05 Modular High Density Panel with Organizer | 2U 8 Slots 1 Lisää
MODULAR06 MODULAR06 Modular High Density Panel with Organizer | 3U 12 Slots 1 Lisää
MODULAR07 MODULAR07 HD MTP-LC Conversion Cassette | OS2 | 1xBase-24 1 Lisää
MODULAR08 MODULAR08 HD MTP-LC Conversion Cassette | OM3 | 1xBase-24 1 Lisää
MODULAR09 MODULAR09 HD MTP-LC Conversion Cassette | OM4 | 1xBase-24 1 Lisää
MODULAR10 MODULAR10 HD MTP-LC Conversion Cassette | OS2 | 2xBase-12 1 Lisää
MODULAR11 MODULAR11 HD MTP-LC Conversion Cassette | OM3 | 2xBase-12 1 Lisää
MODULAR12 MODULAR12 HD MTP-LC Conversion Cassette | OM4 | 2xBase-12 1 Lisää
MODULAR13 MODULAR13 HD MTP-LC Conversion Cassette | OS2 | 1xBase-12 1 Lisää
MODULAR14 MODULAR14 HD MTP-LC Conversion Cassette | OM3 | 1xBase-12 1 Lisää
MODULAR15 MODULAR15 HD MTP-LC Conversion Cassette | OM4 | 1xBase-12 1 Lisää
MODULAR16 MODULAR16 HD MTP Adapter Module | 12 MTP 1 Lisää
MODULAR17 MODULAR17 HD LC Adapter Module | 24 LC 1 Lisää
MODULAR18 MODULAR18 HD LC Adapter Module | 12 LC 1 Lisää
MODULAR19 MODULAR19 HD SC Adapter Module | 12 SC 1 Lisää
MODULAR20 MODULAR20 HD Blind Module 10 Lisää
Takaisin ylös